Op deze pagina staan alle specificaties van de Wahl Groomsman Black Ice WA9918-1016. Deze scheerapparaat van het merk Wahl heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Product
| Fabrikantcode | 9918-1416 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Wahl |
Gebruiksgemak
| Afspoelbare kop | Nee |
|---|---|
| Baartrimmer afzuigsysteem | Nee |
| Bruikbaar onder de douche | Nee |
| Display | Nee |
| Indicator van batterij-niveau | Nee |
| Oplaadindicator | Nee |
| Precisie laser | Nee |
| Volledig afspoelbaar | Nee |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 3 cm |
|---|---|
| Diepte | 3,3 cm |
| Gewicht | 0,136 kg |
| Hoogte | 15,5 cm |
Stroomvoorziening
| Maximale accu/batterijduur | 1 h |
|---|---|
| Oplaadtijd accu | 10 h |
| Type oplader | Losse oplaadkabel |
| Type stroomvoorziening | Accu / batterij |
Accessoires
| Standaard meegeleverd | Kam, Onderhoudsborstel, Onderhoudsolie, Opbergetui, Scheeropzetstuk, Standaard |
|---|
Algemene eigenschappen
| Baard | Stoppelbaard: 3mm of korter, Korte baard: 3,1 - 9 mm, Volle baard: langer dan 9 mm |
|---|---|
| Bedraad te gebruiken | Ja |
| Instelbare kniplengte trimmer | Nee |
| Met scheeropzetstuk | Nee |
| Styling opties | Trimmen, Glad scheren |
Opzetkam eigenschappen
| Kniplengte meegeleverde opzetkammen | 1 mm, 3 mm, 5 |
|---|