Op deze pagina staan alle specificaties van de KOENIC Ksh 21520 WD Men Shaver. Deze scheerapparaat van het merk KOENIC heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 6.2cm |
|---|---|
| Diepte | 4.6cm |
| Gewicht | 24g |
| Hoogte | 16.3cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Reisetui, reinigingsborstel, scheermesjes, beschermkap |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 300635 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Scheerapparaat |
|---|---|
| Artikelnummer | 1653989 |
| Scheersysteem | Folie |
| Nat gebruik | Ja |
Energievoorziening
| Maximale accuduur | 60min |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1.5 u |
| Energiebron | Accu |
Weergave/besturing
| Display | Ja |
|---|---|
| Display laadstatus | Ja |
Uitvoering
| Afspoelbaar | Ja |
|---|---|
| Precisietrimmer | Nee |