Op deze pagina staan alle specificaties van de Braun Series 7 70-s1000s Elektrisch Scheerapparaat. Deze scheerapparaat van het merk Braun heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 6.7cm |
|---|---|
| Diepte | 13.7cm |
| Gewicht | 448g |
| Hoogte | 25.2cm |
| Kleur | Zilver |
| Verpakkingsinhoud | Braun Series 7 70-S1000s, reisetui, Smart plug, reinigingsborsteltje, handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 70 S1000S |
| Materiaal buitenkant | Ja |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Batterijduur | 50 minuten |
| Nat en droog scheren | Yes |
| Type scheerapparaat | Scheerblad |
| Trimmer | No |
| Zware baardgroei | No |
| Gevoelige huid | Yes |
| Uitklapbare precisietrimmer | No |
| Koppeling met app | No |
| Inclusief reinigingsstation | No |
| Ingebouwd display | Yes |
| Serienaam scheerapparaat | Braun Series 7 |
| Merktechnieken | 360º flexibele scheerhoofden, 100% waterbestendig (nat en droog scheren of wet & dry) |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Breedte verpakking | 67 mm |
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 447,89 g |
| Hoogte verpakking | 252 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht batterij | 18,6 g |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
Energie
| Oplaadbaar | Yes |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Gebruikstijd | 50 min |
| Snel opladen | Yes |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240V |
| Batterij-indicator | Yes |
| Variabele spanning | Yes |
Prestatie
| Nat en droog | Yes |
|---|---|
| Trimmer | No |
| Aantal scheerkoppen/bladen | 1 |
| Nauwkeurige langhaartrimmer | No |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Scheerapparaat |
|---|---|
| Artikelnummer | 1663215 |
| Functieniveaus | 1 |
| Aantal roterende koppen | nvt |
| Scheersysteem | Roterend |
| Aantal scheerbladen | 3 |
| Aantal / soort | Foil Scheerapparaat |
| Scheerkoptechniek | Contourvolgend |
| Minimale snijlengte | 0mm |
| Nat gebruik | Ja |
Energievoorziening
| Maximale accuduur | 50min |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1 u |
| Ingangsspanning | 100-240V |
| Soort batterij | li-ion |
| Snellaadfunctie | Ja |
| Energiebron | Accu |
| Aantal batterijen | 1 |
| Universeel voltage | Ja |
Weergave/besturing
| Display | Ja |
|---|---|
| Display laadstatus | Ja |
| Aanduiding restcapaciteit | Ja |
Uitvoering
| Afspoelbaar | Ja |
|---|---|
| Snijmessen lang haar | Nee |
| Precisietrimmer | Nee |
| Skin Cooler | Nee |
| Geïntegreerde emulsiedispenser | Nee |
| Geschikt voor gevoelige huid | Ja |
| Reinigingsstation | Nee |
| Extra scheerkop | Nee |
| Apparaateigenschappen | 3 Flexibele scheerbladen, 360º Flexibele aanpassing, AutoSense-technologie, Nat en droog gebruik, Upgrade met EasyClick |
Design
| Wasbaar | Yes |
|---|---|
| Waterdicht | Yes |
| Type beeldscherm | LED |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking
| Reinigingsborsteltje | Yes |
|---|---|
| Reisetui | Yes |
Inputs
| Scheersysteem | Scheerapparaat met scheerblad |
|---|