Op deze pagina staan alle specificaties van de Braun Series 5 5-50-M1850S Scheerapparaat. Deze scheerapparaat van het merk Braun heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijduur | 45 minuten |
| Nat en droog scheren | Yes |
| Type scheerapparaat | Scheerblad |
| Trimmer | Yes |
| Zware baardgroei | No |
| Gevoelige huid | No |
| Uitklapbare precisietrimmer | Yes |
| Koppeling met app | No |
| Inclusief reinigingsstation | No |
| Ingebouwd display | Yes |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Breedte verpakking | 67 mm |
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 429,69 g |
| Hoogte verpakking | 252 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,45 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht batterij | 18,6 g |
Design
| Ingebouwd display | Yes |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Wasbaar | Yes |
| Waterdicht | Yes |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur | Zwart |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type verpakking | Doos |
| Groene oplaadindicator (LED) | Yes |
| Reisslot | Yes |
| Rubberen handgrepen | Yes |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
|---|---|
| Batterij-indicator | Yes |
| Snel opladen | Yes |
| Accu gestuurd | Yes |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Oplaadbaar | Yes |
Indicatie
| Batterij-indicator | Yes |
|---|---|
| Indicator reisslot | Yes |
Inhoud van de verpakking
| Oplader | Yes |
|---|---|
| Reinigingsborsteltje | Yes |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Verbinding kammen | Baard |
| Beschermende caps | Yes |
Energie
| Oplaadbaar | Yes |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Snel opladen | Yes |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240V |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Accu gestuurd | Yes |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Batterij-indicator | Yes |
| Variabele spanning | Yes |
| Scheertijd | 21 dag(en) |
Prestatie
| Nat en droog | Yes |
|---|---|
| Trimmer | Yes |
| Aantal scheerkoppen/bladen | 3 |
| Meebewegende scheerunit | Yes |
| Nauwkeurige langhaartrimmer | No |
| Precisietrimmer | Yes |
| Volgt de contouren | Yes |
Verlichting
| Type batterij | Ingebouwde accu |
|---|---|
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
Verpakking
| Oplader | Yes |
|---|---|
| Reinigingsborsteltje | Yes |
Inputs
| Scheersysteem | Scheerapparaat met scheerblad |
|---|