Op deze pagina staan alle specificaties van de Braun 71-N7200CC Scheerapparaat. Deze scheerapparaat van het merk Braun heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijduur | 50 minuten |
| Nat en droog scheren | Yes |
| Type scheerapparaat | Roterende scheerkop |
| Trimmer | Yes |
| Zware baardgroei | Yes |
| Gevoelige huid | Yes |
| Uitklapbare precisietrimmer | No |
| Koppeling met app | No |
| Inclusief reinigingsstation | Yes |
| Ingebouwd display | No |
| Serienaam scheerapparaat | Braun Series 7 |
| Merktechnieken | 100% waterbestendig (nat en droog scheren of wet & dry), AutoSense, 360º flexibele scheerhoofden, EasyClick, Precisietrimmer |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 939 g |
|---|---|
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 157 mm |
| Gewicht verpakking | 1,13 kg |
| Hoogte verpakking | 252 mm |
| Gebruikershandleiding | Yes |
| Aantal | 1 |
| Gewicht batterij | 18,6 g |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
Design
| Soort bediening | Knoppen |
|---|---|
| Wasbaar | Yes |
| Waterdicht | Yes |
| Type beeldscherm | LED |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type verpakking | Doos |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Yes |
| Groene oplaadindicator (LED) | Yes |
| Rubberen handgrepen | Yes |
| Materiaal mes | Roestvrijstaal |
| Elektronische aan/uitschakelaar | Yes |
Inhoud van de verpakking
| Oplader | Yes |
|---|---|
| Inclusief basisstation | Yes |
| Reinigingsborsteltje | Yes |
| Reisetui | Yes |
| Functies basisstation scheerapparaat | Bezig met opladen, Reiniging |
Energie
| Oplaadbaar | Yes |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Gebruikstijd | 50 min |
| Snel opladen | Yes |
| AC-ingangsspanning | 100/240 V |
| Accu gestuurd | Yes |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1 uur |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Batterij-indicator | Yes |
Prestatie
| Nat en droog | Yes |
|---|---|
| Trimmer | Yes |
| Aantal scheerkoppen/bladen | 3 |
| Meebewegende scheerunit | Yes |
| Scheersysteemtechnologieën | 360° |
| Precisietrimmer | Yes |
| Baarddichtheid aanpassing | Yes |
Inputs
| Scheersysteem | Scheerapparaat met scheerblad |
|---|
Overige specificaties
| Handvat eigenschappen | Zachte handgreep |
|---|