Op deze pagina staan alle specificaties van de Braun 60-N4500CS Scheerapparaat. Deze scheerapparaat van het merk Braun heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere scheerapparaten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Batterijduur | 50 minuten |
| Nat en droog scheren | Yes |
| Type scheerapparaat | Scheerblad |
| Trimmer | Yes |
| Zware baardgroei | Yes |
| Gevoelige huid | Yes |
| Uitklapbare precisietrimmer | No |
| Koppeling met app | No |
| Inclusief reinigingsstation | No |
| Ingebouwd display | No |
| Serienaam scheerapparaat | Braun Series 6 |
| Merktechnieken | 100% waterbestendig (nat en droog scheren of wet & dry), EasyClick, SensoFlex |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 453 g |
|---|---|
| Breedte verpakking | 67 mm |
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 550,49 g |
| Hoogte verpakking | 252 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht batterij | 18,6 g |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
Inhoud van de verpakking
| Oplader | Yes |
|---|---|
| Reinigingsborsteltje | Yes |
| Reisetui | Yes |
Energie
| Oplaadbaar | Yes |
|---|---|
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Gebruikstijd | 50 min |
| Snel opladen | Yes |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240V |
| Batterij-indicator | Yes |
| Variabele spanning | Yes |
Prestatie
| Nat en droog | Yes |
|---|---|
| Trimmer | Yes |
| Aantal scheerkoppen/bladen | 2 |
| Nauwkeurige langhaartrimmer | No |
Design
| Wasbaar | Yes |
|---|---|
| Waterdicht | Yes |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur | Grijs |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type verpakking | Doos |
Inputs
| Scheersysteem | Scheerapparaat met scheerblad |
|---|